Paykwik Ücretleri

Paykwik Ücretleri

Paykwik Ücretleri

Paykwik kart ücretleri satın alınmak istenen kart tutarına göre güncel fiyatlar üzerinden belirlenmektedir. Paykwik kart internet ortamında güvenli olarak alışveriş yapabilmenize olanak tanıyan aynı zamanda kişisel kimlik bilgilerinizi koruyarak kart bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesini engelleyen ön ödemeli satış kartıdır. Paykwik ücretleri Euro cinsinden değerler ifade edilmektedir. Kredi kartı ve havale/ EFT gibi bankacılık işlemleri gerçekleştirerek Paykwik satın alma uygulaması yapabilir Paykwik satış firmalarından online destek alarak güncel döviz kurları hakkında alacağınız kart bakiyesine ne kadar ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Paykwik Ücretleri Neye Göre Belirlenmektedir?

Paykwik ücretleri Euro cinsinden belirlenmekte olup Paykwik alım satım işlemleri gerçekleşirken güncel döviz kurları dikkate alınmakta Paykwik tutarları güncel döviz kurundaki fiyatlarla fiyatlanmaktadır. Hiç komisyon almayan ya da düşük komisyonlarla Paykwik alım ve bozdurma işlemleri gerçekleştiren bayilerin tercih edilmesi düşük fiyata Paykwik sahibi olmanıza yüksek fiyatlarla kartınızda kalan bakiyelerinizi bozdurmanıza aracılık etmektedir.
Paykwik ücretleri günlük ve anlık olarak döviz kurundaki dalgalanmalara göre değişir. 5 Euro’dan 5000 Euro’ya kadar farklı limitlerde Paykwik paketlerine sahip olunabileceği gibi arta kalan ya da kullanılmak istenmeyen bu tutarlar nakde çevrilebilmektedir. Döviz kurunun artması hesabınızda bulunan Paykwik tutarının TL cinsinden de artışına sebep olacağından Paykwik satın aldığınız dönemde Euro’nun değer kazanması kartınızdaki paket tutarının TL cinsinden değerlenmesine aracılık edecektir.

Paykwik Ücretlerinin TL Cinsinden Karşılığı Ne Kadardır?

Paykwik limitleri €10’dan başlamak üzere €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €500, €1000, €3000 ve son olarak €5000 gibi değerlerde satılmaktadır. Paykwik Türkiye bayiliklerinden satın alacağınız bu tutarları sanal alışverişlerinizde harcama yapmak istediğiniz tutar kadar kullanma imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda güncel döviz kurlarıyla Paykwik bozdurma işlemlerinizi bayiliklerden kolayca gerçekleştirerek paranızı hesabınıza geri iade alabilirsiniz.

Paykwik ücretleri güncel olarak belirlenen döviz kuruna göre işlemlere tabi tutulmaktadır. Örneğin; €10 Paykwik değerine sahip olmak için 60 TL ile 80 TL arasında ödeme yapılması gerekmekte bayilikler tarafından güncel döviz kuruna göre Paykwik değeri belirlenmektedir. Aynı şekilde Paykwik bozdurma işlemleri de Paykwik hesabında bulunan Euro cinsinden değerin TL cinsine çevrilmesiyle hesaplanmaktadır.