Paykwik Resmi Satış

Paykwik Resmi Satış

Paykwik Resmi Satış

Paykwik resmi kart satışları bu alanda hizmet veren resmi firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Paykwik resmi satış yapan bayilikler Paykwik kart ödeme yöntemleriyle online alışverişlerinizde yapacağınız ödemelerinizi dolandırıcılardan koruyucu niteliklere sahiptir. Güvenli bir alışverişle birlikte kişisel verilerinizin korunmasında da size kolaylıklar sunan Paykwik hızlı alışverişin kapılarını açmakta bu sayede ödemeleriniz koruma altına alınmaktadır. Paykwik sistemi işlem ücreti, komisyon ya da faiz gibi size maliyet getirici işlemlerden uzak tutan ön ödemeli kart sahibi olma platformudur. Döviz kuruna bağlı olarak belirlenen Euro cinsinden Paykwik değerleri hesabınızda değerlenebileceği gibi istediğiniz zaman güncel döviz kuru üzerinden Paykwik kartınızdaki tutarları bozdurma imkanınız bulunmaktadır.

Türkiye Paykwik Resmi Satış Yapan Bayilikler

İnternet üzerinde Paykwik limitiniz kadar harcama yapabileceğiniz güvenli bir ödeme yönteminizin olmasını istiyorsanız resmi satış yapan internet bayiliklerine üye olarak Paykwik kart sahibi olabilir bu sayede hızlı ve kolayca alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Paykwik kart alırken Paykwik satış noktaları aracılığı ile 16 haneli kart bilgilerinizi ve kart şifrenizi temin edebilir 10 Euro’dan başlayarak 5000 Euro’ya kadar farklı değerlerde Paykwik değerini banka hesabınızdan bayiliğe göndereceğiniz EFT- Havale ödemeleriyle ya da kredi kartı ödemesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik resmi satış yapan firmalar kurumsal olarak uygun fiyatlarla Paykwik değerlerini sizlerle buluşturmaktadır. Bu firmaların internet sitelerine üye olmanız halinde hem kişisel bilgilerinizin dolandırıcıların önüne geçmesi engellenmekte hem de seçeceğiniz en uygun ödeme yöntemiyle dakikalar içinde kart bilgileriniz ve kart şifreniz üyelikte belirttiğiniz telefon numarasına veya e-posta adresine gönderilmektedir.

Paykwik Satın Alma ve Bozdurma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Paykwik alım satım hizmetleri kurumsal hizmet veren Paykwik satışı yapan bayilikler tarafından haftanın 7 günü 24 saat yapılabilmektedir. Güncel fiyatlar üzerinden değerlenen Paykwik limitlerini ister artırabilir isterseniz de Paykwik hesabınızdaki limitleri nakde dönüştürebilirsiniz.
Paykwik kart satın alma işlemleri Paykwik bayiliklerine üye olunması, kart değerine ait ödemenin yapılması sonrasında yükleme işlemi, kart numarası ve kart şifresinin kullanıcıya gönderilmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Paykwik resmi satış firmaları aracılığıyla Paykwik üyeliklerinin yapılması hem daha kazançlı işlemler gerçekleştirmeye hem de ehil olmayan firmalarla çalışmaya engel olmaktadır. Paykwik bozdurma işlemleri de aynı şekilde kurumsal hizmet veren Paykwik bayiliklerinin müşteri temsilcilerine başvurarak banka hesabına Paykwik değerinin yatırılmasıyla gerçekleştirmektedir.