Paykwik ile Alışveriş

Paykwik ile Alışveriş

Paykwik ile Alışveriş

Paykwik sanal kart kullanarak alışveriş yapmak, söz konusu alışverişlerinin ödemesi konusunda beraberinde birçok avantajı ortaya çıkarmaktadır. Nitekim bu yüzden hem Türkiye’de hem de dünyanın diğer ülkelerinde Paykwik sanal kartın kullanıcısı giderek artmaya devam ediyor. Tüm dünyayla paralel olarak ülkemizde de büyüyen bir hacme sahip olan e-ticaret sektörü, aynı zamanda internet üzerinden alışverişin artmasına ve her geçen gün yeni kullanıcıların bu sektöre giriş yapmasına sebep olmaktadır. Bu noktada, Paykwik ile alışveriş yapan sanal kart kullanıcıları hem kolaylığı hem de güvenilirliği aynı anda tecrübe ediyorlar. Bu sebeple günden güne daha popüler hale gelen Paykwik hakkında merak edilen soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

Paykwik ile Alışveriş Sonrası Ödeme Nasıl Gerçekleştirilir?

Paykwik ile alışveriş yapılan siteler üzerinden bir internet alışverişi gerçekleştirdikten sonra sıra ödeme işlemlerine gelir. Sepetinizdeki ürün veya hizmetin tutarı kadar, Paykwik sanal kartınızın cüzdanında bakiye bulunduğuna dikkat ettikten sonra ödemenizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bunun için alışveriş yaptığınız e-ticaret veya herhangi bir sitenin ödeme seçenekleri arasında Paykwik yöntemini seçmeniz gerekiyor. Ardından Paykwik sanal kartınıza ait olan 16 haneli pin numarasını sizden istenen alana girdikten sonra işleminizi tamamlayarak ödeme işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Gördüğünüz üzere Paykwik ile alışveriş sonrası ödeme yapmak bu kadar basit ve güvenlidir.

Paykwik ile Hangi Sitelerden Alışveriş Yapılabilir?

Ülkemizde faaliyette bulunan birçok uluslararası internet sitesi, ödeme seçenekleri arasında Paykwik sanal kart sistemini bulundurmaktadır. Söz konusu ödeme seçeneğinin yer aldığı bütün sitelerden yaptığınız alışverişleri sanal kartınızla ödeyerek tamamlayabilirsiniz. Söz konusu internet siteleri arasında yer alan en popüler oyun ve sosyal medya siteleri şunlardır:

Leauge of Legends
World of Warcraft
Allods Online
Riot Zone
Dark Orbit
Knight Online
Metin 2
Fish Ville
Farm Ville
Adventure Quest Worlds
Facebook
Skype

Görüldüğü üzere yukarıdaki Paykwik kullanılan siteler ile ödemelerinizi sanal kartınız ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Siz de güvenilir bir Paykwik bayiliğinden anında sanal kart çıkararak Paykwik ile alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz.